Audyt SEO

Audyt SEO to usługa, której zadaniem jest poprawa potencjału witryny tak, aby była ona w stanie wyświetlać się wyżej w wynikach wyszukiwania. Konsekwencją działań zaleconych w audycie ma być poprawa ilości oraz jakości pozyskiwanego ruchu na stronę.

Audyt jest idealnym rozwiązaniem w momencie, w którym wprowadzasz nową stronę (audyt przed wdrożeniem) lub gdy chcesz poprawić widoczność już działającej strony. Istotne jest wyłapanie elementów mających duże znaczenie dla algorytmów wyszukiwarki i odpowiednia ich optymalizacja.

Dlaczego warto skorzystać z Audytu SEO?

Aby sprawdzić, czy nowa strona będzie pozycjonować się prawidłowo.

Aby wiedzieć, jakie elementy poprawić, żeby strona była lepiej oceniana przez wyszukiwarkę.

W momencie wprowadzania kluczowych zmian na stronę, aby wiedzieć, czy są zgodne
z wytycznymi Google.

Aby sprawdzić, czy działania agencji SEO są prawidłowe
i by skonsultować je
z niezależnym ekspertem.

Jak działamy ?

Audyt on-page

Audyt on-page

Zaczynamy od analizy wszystkich istotnych elementów na stronie. Nasz audyt to kompleksowe sprawdzenie dostosowania strony do aktualnych wytycznych wyszukiwarki Google. Zbadamy zarówno budowę strony, jak i treść oraz UX. Wskażemy wszystkie słabe punkty optymalizacji serwisu.

Audyt off-page

Audyt off-page

Sprawdzamy wszystkie linki zewnętrzne, jakie prowadzą do strony. Badamy jakość stron linkujących do Twojej domeny,
a także jakość, ilość i źródła linków stron konkurencyjnych.

Analiza konkurencji

Analiza konkurencji

Sprawdzenie własnej strony to nie wszystko. Równie ważna jest analiza konkurencji. Sprawdzamy wszystkie słabe i mocne strony głównych konkurentów, aby wykorzystać je w budowie systematycznej przewagi w SEO.

Analiza skuteczności słów kluczowych

Analiza skuteczności słów kluczowych

Sprawdzamy, na jakie słowa kluczowe wyświetla się twoja strona. Analizujemy, które z nich przynoszą efekty i mierzymy ich skuteczność, biorąc pod uwagę branżę i konkretne warunki twojej firmy. Sprawdzamy, czy używane słowa i frazy kluczowe są istotne pod kątem zarabiania na stronie i pomagamy ci wytypować inne, które mogą podnieść skuteczność.

Zainteresowany?
Napisz do nas!