Audyt Adwords

Zadaniem audytu kampanii Adwords jest sprawdzenie poprawności aktualnie przeprowadzanych działań reklamowych. Wdrożenie zaleceń przekazanych w audycie powinno zwiększyć ich skuteczność.

Audyt kampanii to rozwiązanie dla ciebie, jeśli chcesz poprawić już działającą kampanię lub jeśli nie jesteś pewien poprawności obecnie prowadzonych działań i chciałbyś skonsultować je z niezależnym ekspertem.

Efektem audytu jest raport, który wskazuje elementy mogące mieć negatywny wpływ na kampanię i proponuje odpowiednie zmiany.

Dlaczego warto skorzystać z oferty SEO?

Aby wiedzieć, czy kampania jest przygotowana optymalnie

Aby dowiedzieć się co zrobić, żeby twoja kampania miała większą skuteczność

Aby sprawdzić, czy kampania realizuje zakładane cele

Aby sprawdzić, czy działania agencji marketingowej są prawidłowe

Jak działamy ?

Analiza i optymalizacja struktury kampanii

Analiza i optymalizacja struktury kampanii

Odpowiednia struktura pozwala na lepsze zarządzanie kampanią i monitorowanie jej wyników. Odpowiedni porządek w kampanii oraz grupach reklam pozwala na wyświetlanie odpowiednich treści w odpowiedzi na trafne zapytania.

Analiza i optymalizacja słów kluczowych

Dzięki dobrze dobranym słowom kluczowym możemy dotrzeć do zainteresowanych użytkowników. Powinny one być zależne od konkretnej branży, obranych celów i wielu innych czynników. Przeanalizujemy je dla ciebie, abyś miał pewność, że twoje reklamy trafiają do ludzi zainteresowanych Twoją ofertą.

Analiza i optymalizacja treści reklamowych

Analiza i optymalizacja treści reklamowych

Samo wyświetlenie reklamy niewiele da, jeśli jej treść nie zachęci użytkownika do wykonania odpowiedniej akcji. Podpowiemy ci, czy twoje reklamy spełniają swoją funkcję i jak poprawić komunikację z klientem.

Analiza i optymalizacja stron docelowych

Analiza i optymalizacja stron docelowych

Kliknięcie reklamy to nie koniec drogi. Użytkownik musi jeszcze trafić na odpowiednio przygotowaną stronę docelową i chcieć wykonać zaplanowane przez Ciebie działanie. Sprawdzimy czy masz wszystko pod tym kątem poprawnie przygotowane.

Monitorowanie rezultatów i skuteczności

Monitoring skuteczności

Musisz wiedzieć, czy twoja inwestycja w reklamę się zwraca? Sprawdzimy skuteczność twojej reklamy oraz odpowiemy na najważniejsze pytanie:
Czy ci się to opłaca?
Powiemy ci, jaki jest zwrot z tej inwestycji i co zrobić, abyś mógł zarobić jeszcze więcej.

Zainteresowany?
Napisz do nas!